MOTOR BAKIM-ONARIM


Tır veya Kamyonunuzu bizden daha iyi kimse tanıyamaz. Kulmer Motorlu Araçlar, Tır ve Kamyon servisinde aracınızın bakımları daima bilgisayarlı arıza tespit cihazları ve aracınız için özel tasarlanmış tamir takımları kullanılarak profesyonel ekibimizce yapılır.
Aracınız, yaşı ilerledikçe daha fazla bakım gerektirebilir. Son derece uygun fiyatlarla sunulan yedek parçalar ile tamir ve bakım hizmetleri sayesinde, TIR VE KAMYONLARIN yaşı ne olursa olsun, bu maliyetleri kontrol altında tutmanıza, sizin aracınızın ihtiyaçlarını karşılayan en iyi çözümü seçmenize yardımcı oluyoruz.

• Rekabetçi ürün ve hizmet teklifleri
• Hızlı ve sorunsuz randevu sistemi
• Belirlenen bakım için net fiyat
• Size en uygun zamanda araç teslimatı
• Fatura ve yapılan bakım işlemleri

Kulmer Motorlu Araçlar yol yardım olarak bizlere 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. Herhangi bir arıza durumunda Kulmer Motorlu Araçlar, sizlerin hizmetinizdedir. Yolda kalan araçlarınızın onarımına ihtiyaç duyduğunuzda, 1 saat içerisinde size ulaşıyor ve önce araç başında arızayı çözmeye çalışıyoruz.

Böylece arızalı aracınız mümkün olan en kısa süre içerisinde, tekrar yola çıkabilir hale getirmek için uğraşıyoruz.
Araç başında yapılması gereken tüm onarım, bakım hizmetleri veya aracınızın servise alınıp arızasının giderilmesi konularında sizinleyiz. İletişim numaralarımızı aradığınızda uzmanlarımız her zaman yardıma hazır. Gerekli durumlarda ise en yakın acil servis aracımız size yönlendirilir. Daha sonra ise acil servis merkezimizde, arızalı aracınızın onarımı ve bakımı yapılarak, tekrar sağlam şekilde trafiğe çıkması sağlanır.