MEKANİK TAMİRİ


Kulmer Motorlu Araçlar olarak ister arıza kaynaklı isterse kaza kaynaklı olsun aracınızda oluşan her türlü motor arızasını kusursuzca onarıp en kısa sürede yeniden işinize dönebilmenizi sağlamaktayız. Mercedes Benz Servisimiz bünyesindeki hasar onarım merkezine gelen araçlar, hemen arıza tespit çalışmalarına başlanır. En son teknolojik ekipmanlar ve bilgisayar destekli arıza tespit cihazları ile aracınızda bulunan en ufak bir kusur bile gözden kaçmaz.

Onarım çalışmalarına başlanmadan yapılacak işlerin niteliği ve onarımın ekonomik boyutu hakkında önce araç sahibi detaylı olarak bilgilendirilir. Onarım onayına müteakip derhal çalışmalara başlanır ve en kısa süre içerisinde aracın tekrar hizmete girmesi sağlanır.

Klima Kontrol: Özellikle mevsim geçişlerinde performans düşüklüğü yaşamak istemiyorsanız bize gelin. Klima filtrenizi ve klima gazınızı kontrol edelim. Siz de aracınızın içindeki tertemiz havanın keyfini sürün.

Amortisör Test: Amortisörlerinizin etkinliği uygun olmayan yol şartlarına bağlı olarak zaman içerisinde azalmaktadır. Konforunuz ve sürüş güvenliğiniz için karşılıklı amortisörlerin aynı ölçüde etkinliğe sahip olmaları gerekir. Amortisörlerin etkinlik ölçümleri gözle ya da klasik sistemle kontrol edilerek yapılamaz. Bunun için aracınıza 20000 km.den sonra her periyodik bakımınızda amortisör testi yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

Fren Test ve Araç Bakım Yağ Değişimleri : 
Her periyodik bakımdan sonra fren testini yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Güvenliğiniz için belirli süre ve kilometrelerde değişimi gereken motor yağı, şanzıman yağı, fren hidrolik yağı gibi araç bakım yağları konusunda, Müşteri Danışmanlarımızın tavsiyelerini öğreniniz.